Ąžuolynė - pramogų parkas visiems!

2024 05 28 Pramogų parkas "Ąžuolynė" dirbs nuo 15 h.

2024 05 30 Pramogų parkas "Ąžuolynė" dirbs nuo 15 h.

Laipiojantiems skrydžiai nemokami ir neribojami, leiskis lynu tiek kiek nori!!!

Visus kviečiame apsilankyti mūsų sodyboje, kur natūralios gamtos apsuptyje jūsų laukia naujai įrengta salė su visais patogumais, kurioje yra 11 dviviečių ir 4 šešiaviečiai kambariai su dušais ir wc. Salė pastatyta ramioje vietoje ant ežerėlio kranto joje telpa iki 46 asmenų, yra virtuvėlė su indais ir visa buitine technika. Taip pat prie salės yra didelis kubilas, kuriame tilps iki 10 asmenų vienu metu. Taip pat pradėjome vykdyti naują projektą "Roller coaster zipline" įrenginėsime 500 m ilgio nusileidimą vamzdžiu, sekite informaciją mūsų tiklapyje ir sužinokite visas naujienas pirmieji!!!

Parkas veikia kasdien, nuo 8 h, į trasas paskutinius žmones paleidžiame likus 3 h iki sutemų, laukiame jūsų atvykstant :)

Orai jau atšilo, todėl kviečiame visus savo laisvalaikį praleisti gražioje gamtoje "Ąžuolynės" pramogų-nuotykių parke, kuriame pradėjo veikti rekreacinė poilsio zona, su takeliais, pavėsinėmis, sūpuoklėmis, stalais ir suoliukais. Čia visi galės pabėgti nuo miesto šurmulio, pasivaikščioti natūralioje gamtoje ar palaukti pramogaujančių draugų. Laukiame jūsų atvykstant :)

Ąžuolynės nuotykių parkas - vienas iš didžiausių pramogų parkų Lietuvoje, šiuo metu veikia 8 trasos ir daug nusileidimų lynais virš ežerėlio ir sausumoje, iš kurių vienas yra net 350 m. vientisas nusileidimas 20 m. aukštyje virš vandens. Yra trasa skirta mažiesiems alpinistams, joje gali pramogauti mažiausi mūsų lankytojai (nuo 3-4 m. amžiaus), mokomoji trasa ir 6 trasos suaugusiems, jos suskirstytos pagal sudėtingumą, todėl kiekvienas, įvertinęs savo galimybes, gali pasirinkti tinkamiausią sau variantą. Mūsų nuotykių parke, kaip niekur kitur, nei už vieną nusileidimą lynu, jums nereikės mokėti papildomai :) Papramogavę nuotykių parke, šiltą vasaros dieną galėsite atsigaivinti ir išsimaudyti greta esančiame ežerėlyje, pažaisti tinklinį, krepšinį ar mini futbolą arba tiesiog išsinuomoti pavėsinę su ugniakuru, išsikepti šašlyką ir gerai praleisti vakarą draugų kompanijoje :)

Pramogų parkas “Ąžuolynė” įsikūręs Aukštadvario regioniniame parke, šalia kelio Trakai - Prienai, 53 km.

„Ąžuolynės“ pramogų parkas kviečia visus mėgstančius aktyvų ir pasyvų poilsį aplankyti pramogų parką ir pasigėrėti įspūdingo grožio kraštovaizdžiu. Čia jūsų laukia daugybė nepamirštamų įspūdžių ir adrenalino laipiojant tarp medžių įrengtomis trasomis, leidžiantis įvairiame aukštyje įrengtais nusileidimo lynais, futbolo, krepšinio, tinklinio aikštelės, bei poilsis pavėsinėse ar šaunus vakarojimas prie laužo. Šiltą dieną galėsite išsimaudyti ežere, jo krante yra 3 ir 5 m. aukščio nardyklos.Taip pat "Ąžuolynėje pradėjo veikti rekreacinė poilsio zona, su takeliais, pavėsinėmis, sūpuoklėmis, stalais ir suoliukais.Mus rasite

Ąžuolynės pramogų parkas
Krakės vienkiemis, Aukštadvario sen., LT-21034 Trakų r.
Tel.: +370 685 61665, +370 (528) 65726
El. paštas: info@azuolyne.lt

Dirbame kasdien nuo 8:00 val.
Paskutinius žmones į trasas paleidžiame 3 val. iki sutemų.

Facebook